Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi z zakresu projektowania stron oraz IT.
Łączymy ze sobą kreatywne pomysły oraz nowoczesną technologię.

 

Doświadczenie

Funkcjonujemy na rynku internetowym od 2001roku.  Dostarczamy kompleksowe usługi z zakresu systemów zarządzania treścią oraz rozwiązań e-commerce. Stosujemy innowacyjne metody projektowania stron www. Zrealizowane dotychczas projekty dają zarówno nam jak i naszym klientom, poczucie dobrze wykonanego zobowiązania.

Wykorzystujemy potęgę internetu w zakresie oddziaływania na potrzeby konsumenta.
Najlepszą reklamą dla naszej działalności jest zadowolenie Klienta, stąd najwyższą jakość wykonanych przez nas zleceń stawiamy na pierwszym miejscu. Nasza oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, małych firm jak i dużych przedsiębiorstw.


Innowacyjne podejście

Tworzymy dobrze zaprojektowane i użyteczne strony internetowe. Wszystkie projekty realizowane są na zamówienie i dostosowane do profilu i wymagań naszych Klientów. Technologie przez nas stosowane pozwalają w szybkii sposób wypromować markę w internecie.

Tworzenie pozytywnego odbioru strony internetowej nie może być osiągnięte bez użytecznego interfejsu użytkownika. Ogromne znaczenie ma jakość projektu graficznego, a w szczególności odpowiednie wykorzystanie wolnych przestrzeni (tzw. „white spaces”), zrozumiałe i czytelne ikony, hierarchia i równowaga wizualna czy w końcu przemyślana Architektura Informacji (AI).

Budując wizerunek firmy w internecie za każdym razem podchodzimy do projektów z najwyższą starannością uwzględniając najnowsze trendy technologiczne, zapewniamy także nowoczesny i innowacyjny design. Stosujemy nieszablonowe rozwiązania, co podnosi standard świadczonych przez nas usług.